O czym powinieneś wiedzieć zanim zdecydujesz się na kredyt firmowy bez bik?

Strona główna>Blog>O czym powinieneś wiedzieć zanim zdecydujesz się na kredyt firmowy bez bik?

Jeśli jesteś właścicielem firmy i zastanawiasz się, jak uzyskać kredyt dla firm bez bik – możesz pomyśleć, że nie masz szans. Masz jednak opcje. W wielu przypadkach uzyskanie pożyczki dla zadłużonej firmy może być o wiele łatwiejsze niż myślisz.

O czym powinieneś wiedzieć zanim zdecydujesz się na kredyt firmowy bez bik?

Spis treści

Jak uzyskać pożyczkę biznesową bez bik, jeśli masz złą historię kredytową?

Nawet firmy ze złymi kredytami czasami potrzebują pożyczki biznesowej. Wiedza o dostępnych opcjach jest ważna, ponieważ pożyczki dla małych firm mogą często pozytywnie wpływać na wyniki finansowe firmy, a także poprawiać jej rating kredytowy i ocenę kredytową firmy. Sprawdź swoje osobiste i biznesowe wyniki kredytowe. Ważne jest, aby uruchomić raporty kredytowe, aby określić, jaka jest Twoja ocena kredytowa. Pożyczkodawcy wykorzystują ocenę kredytową, aby ustalić, czy firma ma wystarczającą zdolność kredytową, aby można było rozważyć pożyczkę. Znajomość tych wyników jest pierwszym krokiem do zakwalifikowania się do kredytu biznesowego, nawet jeśli kredyt firmowy bez bik jest tym, co Cię interesuje.

Sprawdź swoje możliwości kredytowe

Wielu właścicieli firm uważa, że ​​jedynym sposobem na uzyskanie kredytu biznesowego są tradycyjne opcje kredytowe, takie jak banki. Istnieje wiele opcji dostępnych dla firm poza tradycyjnymi pożyczkodawcami. Ważne jest, aby przeanalizować wszystkie dostępne opcje, aby określić, która pożyczka bez bik jest odpowiednia dla Twojej firmy.

Napisz biznesplan. Są dobre biznesplany i złe biznesplany. Jeśli chcesz mieć szansę na uzyskanie pożyczki biznesowej, w Twoim najlepszym interesie jest upewnienie się, że Twój biznesplan jest tak dobry, jak to tylko możliwe. Może to zabrzmieć subiektywnie, ale w rzeczywistości wielu pożyczkodawców nadal wymaga biznesplanu, zanim w ogóle rozważą pożyczenie pieniędzy firmie. Upewnienie się, że Twoja firma ma plan z solidnymi, realistycznymi prognozami finansowymi, zwiększa Twoje szanse na uzyskanie pożyczki dla firmy, nawet jeśli Twój kredyt jest zły.

Różne formy zabezpieczenia dla firmowego kredytu bez BIK

Możesz znaleźć się w sytuacji, że masz złą historię kredytową, ale równocześnie jesteś w posiadaniu cennych aktywów. Im więcej zabezpieczeń możesz postawić na pożyczkę, tym większe masz szanse na uzyskanie pożyczki. Również lepsze warunki pożyczki otrzymasz.

Co wnosi zabezpieczenie dla pożyczki firmowej?

  • pewność spłaty pożyczki,
  • mniejsze ryzyko w oczach kredytodawcy,
  • większe szanse na otrzymanie pożyczki.

Ty możesz mieć złą historię kredytową, ale to nie znaczy, że wszyscy mają. Jeśli masz partnera biznesowego lub członka rodziny z niesamowitą historią kredytową, który zechce się za Ciebie podpisać, może to być to, czego potrzebujesz, aby uzyskać pożyczkę dla małej firmy pomimo złego kredytu. Ważne jest, aby upewnić się, że spłacasz swoją pożyczkę na czas i w całości, ponieważ nie chcesz zaszkodzić kredytowi osoby, która za Ciebie podpisała. Niespłacanie pożyczki podpisanej przez poręczyciela sprawia, że możesz napotkać więcej problemów poza tymi związanymi z pożyczkodawcą, więc bądź ostrożny.

2022-08-08T09:39:31+02:0016 sierpnia, 2022|