Project Description

Kredyt obrotowy dla firm – elastyczne rozwiązanie dla Twojego biznesu

Kredyt obrotowy dla firm to forma kredytowania, która pozwala na finansowanie bieżących potrzeb firmy lub nowych inwestycji w ramach już przyznanego kredytu dla firm. Jest to dobre rozwiązanie finansowe dla firm, które chciałyby odroczyć w czasie własne zobowiązania oraz potrzebują dodatkowych środków finansowania na aktualne potrzeby firmy i jednocześnie nie chcą stracić płynności finansowej.

Kredyty obrotowe dla firm” z BussinessFinance otrzymasz przy minimum formalności, a dzięki elastycznej formie wyliczania zdolności kredytowej firma ma szansę na uzyskanie kredytu na podstawie jej rocznego przychodu, niezależnie od tego czy osiągnęła przychód czy stratę. Środki z kredytu obrotowego w rachunku kredytowym możesz przeznaczyć na dowolny cel.

UMÓW SPOTKANIE
Jak działa kredyt obrotowy dla firm

Dzięki doradcom kredytowym BusinessFinace możesz otrzymać kredyt dla firmy do 500 000 zł nawet jeśli Twoja firma odnotowała stratę lub ma zbyt niski dochód, który nie pozwala na zaciągnięcie nowego kredytu.

Kredyt obrotowy dla firm - elastyczne rozwiązanie dla Twojego biznesu

Jak działa kredyt obrotowy dla firm?

Kredyt obrotowy dla firm nie jest pożyczką terminową. To „rozwiązanie kredytowe” zapewnia dużą elastyczność w zakresie spłaty i ponownego zaciągania środków. Oprocentowanie kredytu obrotowego jest zwykle oprocentowaniem linii kredytowej, a nie stałej stopy procentowej. Dzięki temu rozwiązaniu kredytowemu unikasz dodatkowej stałej raty kapitałowej, która może obciążyć budżet firmy. Odsetki od wykorzystanego limitu kredytowego regulowane są co miesiąc, natomiast kapitał można spłacić w dowolnym momencie obowiązywania umowy w ramach kredytu dla firm – może on zostać spłacony jednorazowo lub przy użyciu stałych zleceń.

Kredyt obrotowy to elastyczne narzędzie finansowania dla firmy ze względu na swobodną kontrolę spłaty i ponownego jego zaciągnięcia w ramach jednej linii kredytowej.

Co zyskasz otrzymując kredyt obrotowy dla firm?

Dzięki kredytowi obrotowemu utrzymujesz płynność finansową nawet w sytuacji przejściowego załamania płatności. Masz również pełną kontrolę nad poziomem zadłużenia i sam decydujesz, kiedy spłacić kapitał. Dzięki temu rozwiązaniu kredytowemu bez obaw planujesz bieżące wydatki firmy, a spłaconą kwotę możesz wykorzystać nawet wielokrotnie w ramach przyznanej kwoty kredytu. Kredyt obrotowy umożliwia pożyczanie pieniędzy na sfinansowanie operacji wewnątrz firmy, takich jak na przykład wypłata płac czy zobowiązań lub sfinansowanie dodatkowych inwestycji.

Otrzymaj dodatkowe pieniądze, aby jeszcze efektywniej zarządzać swoją firmą.

Środki z kredytu obrotowego na dowolny cel otrzymasz bez okazywania faktur oraz bez zaświadczeń o niezaleganiu z ZUS i US.

Niskie oprocentowanie i marże kredytu obrotowego nie nadwyrężą kondycji finansowej Twojej firmy.

  • Prowizja bankowa 0%
  • Marża banku 5%-6%

Możesz otrzymać nawet do 500 000 zł na dowolny cel lub niespodziewane wydatki bez zabezpieczeń rzeczowych.

Potrzebujesz finansowania?

Potrzebujesz finansowania?

Wypełnij formularz – Oddzwonimy!