Project Description

Kredyt na dowolny cel na dobry start

Kredyt gotówkowy na dowolny cel to dobre rozwiązanie kredytowe dla firm, które dopiero wchodzą na rynek. Jeśli masz pomysł na biznes, ale nie masz gotówki na zakup urządzeń, towaru, świadczenie usług czy wynajem lokalu, mamy gotowe rozwiązanie finansowe na wszystkie potrzeby Twojego biznesu.

Młodym firmom często trudno jest zakwalifikować się do większych kredytów dla firm, jeśli zarówno firma, jak i właściciele nie mają silnej historii kredytowej do przedstawienia. Rozwiązaniem jest zaciągnięcie mniejszego kredytu na dowolny cel dla firm i dokonywanie regularnych terminowych płatności, które zbudują dobrą historię kredytową Twojej firmy.

Kredyt firmowy na dowolny cel w BussinesFinance otrzymasz bez zaświadczeń o dochodach i rzeczowych zabezpieczeń.

UMÓW SPOTKANIE
Kredyt na dowolny cel na dobry start

Dzięki specjalistom z BusinessFinance możesz uzyskać kredyt dla firm do 500 000 zł nawet jeśli Twoja firma odnotowała stratę lub po prostu uzyskany dochód jest zbyt niski i nie pozwala na zaciągnięcie nowego kredytu.

Zbuduj zaufanie dzięki kredytowi firmowemu na dowolny cel

Zbuduj zaufanie dzięki kredytowi firmowemu na dowolny cel

Gotówka na dowolny cel dla firm jest nie tylko niezbędna na rozpoczęcie każdej działalności. Pierwsze finansowanie buduje również zaufanie młodej firmy na rynku finansowym. Jeśli planujesz ubiegać się w przyszłości o finansowanie na większą skalę dla swojej firmy, możesz zacząć od mniejszego, krótkoterminowego kredytu na dowolny cel dla firm, aby uzyskać płynność finansową i zrealizować pierwsze plany biznesowe. Ta taktyka zbuduje zaufanie w instytucjach finansowych i w przyszłości pozwoli na zaciągnięcie kolejnego, większego finansowania, dając połączenie, do którego możesz wrócić, na przykład w ramach kredytu obrotowego dla firm.

Jeśli środki z kredytu na dowolny cel dla firm przeznaczasz na zakup sprzętu czy urządzeń, urządzenia, które sfinansujesz, będą również zabezpieczeniem kredytu.

Rozwiń swój biznes z kredytem na dowolny cel

Nawet jeśli nigdy wcześniej nie ubiegałeś się o finansowanie, kredyt na dowolny cel jest finansowaniem, o którym warto pomyśleć, jeśli brakuje Ci środków lub rozważasz nową okazję lub inwestycję, która mogłaby przyspieszyć rozwój Twojego biznesu. Bez względu na dokładny powód, dla którego chcesz zaciągnąć kredyt na dowolny cel, z BussinesFinance otrzymasz wsparcie finansowe na korzystnych warunkach i przy minimum formalności.

Wiemy, że rozwój biznesu nie jest łatwym zadaniem. BusinessFinace wspiera właścicieli firm dążących do odniesienia sukcesu. Jako doświadczony pośrednik finansowy oferujemy konkurencyjne kredyty dla firm, porównując oferty wielu zaufanych instytucji finansowych, aby przedstawiać najbardziej odpowiednią opcję kredytu biznesowego, spełniającego Twoje wymagania.

Korzystamy z różnorodnych metod i rozwiązań kredytowych dla firm, aby umożliwić każdemu przedsiębiorcy otrzymanie niezbędnego finansowania na rozpoczęcie każdej działalności.

Możesz otrzymać nawet do 600 000 zł na dowolny cel bez zbędnych formalności i zaświadczeń.
Niezależnie od Twojej historii kredytowej możesz otrzymać kredyt na dowolny cel bez sprawdzania w BIKu i KRS.
Potrzebujesz finansowania?

Potrzebujesz finansowania?

Wypełnij formularz – Oddzwonimy!