Project Description

Kredyt bez zdolności kredytowej dla każdego

Kredyt bez zdolności kredytowej to rozwiązanie dla firm, którym bank odrzucił wniosek kredytowy lub które znalazły się w trudnej sytuacji finansowej i nie wiedzą jak sobie z tym poradzić. Zrób z nami pierwszy krok we właściwym kierunku i otrzymaj pożyczkę bez zdolności kredytowej, ponieważ powinieneś być w stanie przejąć kontrolę nad swoimi finansami i nie pozwolić, aby Twoje finanse miały nad Tobą kontrolę.

Zaufaj doradcom BusinessFinance. Mamy właściwe rozwiązania na Twoje problemy nawet jeśli masz niską zdolność kredytową. Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu w trudnych sprawach finansowych pomożemy Ci w uzyskaniu kredytu dla zadłużonych bez zdolności kredytowej.

UMÓW SPOTKANIE
Kredyt bez zdolności kredytowej dla każdego

Nawet 800 000 zł dla każdej działalności gospodarczej – od jednoosobowych po spółki jawne i cywilne oraz firm rozliczających się za pomocą ryczałtu.

Dla kogo kredyt bez zdolności kredytowej

Dla kogo kredyt bez zdolności kredytowej?

Nieprzewidziane zdarzenia, niewypłacalni kontrahenci, konkurencja. Zarówno osoby prywatne, jak i firmy są narażone na sytuacje, które mogą wpłynąć na ich historię kredytową. Jeśli masz słabą zdolność kredytową lub w ogóle nie masz historii kredytowej, dzięki współpracy BusinessFinance z wieloma instytucjami finansowymi oferujemy kredyt dla firm bez zdolności kredytowej również dla firm z branż wykluczonych i podwyższonego ryzyka.

Pożyczkę bez zdolności kredytowej możesz przeznaczyć na rozpoczęcie nowej działalności, jak i spłatę zadłużeń lub zamknięcie nierentowej firmy.

Jak otrzymać pożyczki dla zadłużonych bez zdolności kredytowej

W BussinesFinance masz szansę na kredyt bez zdolności kredytowej nawet do 800 000 złotych. Dzięki długiemu okresowi kredytowania pożyczki dla zadłużonych masz możliwość otrzymania większej kwoty kredytu oraz Twój budżet nie zostanie obciążony wysoką ratą.

Wstępną decyzję oraz ocenę wniosku o kredyt dla zadłużonych firm otrzymasz już po kilku godzinach od przesłania dokumentów. Wystarczy, że Twoja firma istnieje od minimum 12-miesięcy. Finansowanie jest możliwe również dla firm, które rozliczają się za pomocą ryczałtu oraz spółek cywilnych oraz jawnych.

Bank odrzucił Twój wniosek kredytowy? – skontaktuj się z nami!

Kredyt bez zdolności kredytowej może opiewać nawet na wysokie kwoty, które pokryją zadłużenia Twojej firmy i pozwolą na odzyskanie płynności finansowej

Harmonogram spłaty dla kredytu bez zdolności kredytowej może wynosić nawet do 120-miesięcy. Długi okres kredytowania podnosi kwotę kredytu, jednocześnie nie obciążając Twoich finansów wysoką ratą miesięczną.

Niezależnie od tego jaki rodzaj działalności gospodarczej prowadzisz o kredyt dla firm bez zdolności kredytowej może ubiegać się każda firma. Udzielamy również kredytów dla firm z branż wykluczonych i podwyższonego ryzyka.
Potrzebujesz finansowania?

Potrzebujesz finansowania?

Wypełnij formularz – Oddzwonimy!