Project Description

Kredyt dla branż wykluczonych na wyciągnięcie ręki

Specjalizujemy się w kredytach dla branż wykluczonych ze szczególnym uwzględnieniem przedsiębiorstw z branży transportowej i budowlanej. Zdajemy sobie sprawę z trudności jakie napotykają właściciele tych branż w uzyskaniu finansowania oraz wspieramy przedsiębiorców, których wnioski zostały odrzucone przez restrykcyjne procedury bankowe.

Otrzymanie kredytu dla branż wykluczonych w BussinesFinance jest możliwe dzięki naszemu wieloletniemu doświadczenia na rynku finansowym, perfekcyjnej znajomości procedur bankowych oraz bezpośrednim kontaktom z osobami decyzyjnymi.

UMÓW SPOTKANIE
Kredyt dla branż wykluczonych na wyciągnięcie ręki

Dzięki specjalistom z BusinessFinance możesz uzyskać kredyt dla firm do 500 000 zł nawet jeśli Twoja firma odnotowała stratę lub po prostu uzyskany dochód jest zbyt niski i nie pozwala na zaciągnięcie nowego kredytu.

Dla kogo kredyt z branż wykluczonych

Dla kogo kredyt z branż wykluczonych?

Banki coraz częściej określają branże których nie chcą finansować ze względu na nierentowność lub ryzyko. Nawet mając doskonały plan biznesowy i wykazując zyski, branże, które według banku, obarczone są wysokim ryzykiem mogą zostać całkowicie wykluczone z finansowania, co często zamyka drogę wielu przedsiębiorcom do rozpoczęcia własnej działalności.

W przeciwieństwie do tradycyjnych banków, dzięki współpracy BussinesFinance z wieloma instytucjami finansowymi, przedsiębiorcy mogą otrzymać wysoki kredyt dla branż wykluczonych bez skomplikowanych procedur bankowych, jak chociażby sprawdzanie zdolności kredytowej oraz tych, którzy utracili płynność finansową.

Jak otrzymać kredyt dla branż wykluczonych?

Odmowa banków w uzyskaniu kredytu dla branż wykluczonych dla firm z branży transportowej i budowlanej zazwyczaj spowodowana jest brakiem zdolności kredytowej, wykluczeniem PKD (41, 42, 43, 49), długimi terminami płatności, opóźnieniami w płatnościach czy przez niską rentowność.

W ofercie BussinesFinance znajduje się szereg niestandardowych rozwiązań finansowych jak na przykład: kredyt bez badania zdolności kredytowej, kredyt dla firm będących na stracie, kredyt pod kontrakt, kredyt gotówkowy lub hipoteczny, dzięki którym uzyskanie kredytu dla branż wykluczonych jest możliwe.

Jeśli Twoja firma działa na rynku od 6 miesięcy nie badamy zdolności kredytowej ani przedstawiania zaświadczeń o niezaleganiu w ZUS i US.

1 000 000 zł w formie kredytu ratalnego bez zabezpieczeń w oparciu o przychód nawet na 10 lat.

Możesz otrzymać nawet do 375 000 zł w oparciu o prognozę. Decyzję po złożeniu dokumentów otrzymasz w 24 godziny.
Potrzebujesz finansowania?

Potrzebujesz finansowania?

Wypełnij formularz – Oddzwonimy!