Project Description

Kredyt bez ZUS i US – na spłatę Twoich zobowiązań i dodatkowe finansowanie

Kredyt firmowy bez ZUS i US, przeznaczony jest dla przedsiębiorców, którzy nie mają zaświadczeń z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Urzędu Skarbowego. Jeśli masz niezałatwione sprawy w urzędach lub nie masz czasu, aby czekać na zaświadczenia o niezaleganiu, w BussinesFinance możesz skorzystać z rozwiązania kredytowego jakim jest kredyt firmowy bez ZUS i US. A jeśli Twoja firma ma duże zaległości możesz otrzymać również kredyt na spłatę ZUS bez BIK.

UMÓW SPOTKANIE
Kredyt bez ZUS i US na spłatę Twoich zobowiązań i dodatkowe finansowanie

Od 10 000 zł nawet do 100 000 na spłatę Twoich zobowiązań w urzędach oraz dodatkowe finansowanie.

Jak działa kredyt dla firm bez ZUS i US

Jak działa kredyt dla firm bez ZUS i US?

Brak zaświadczenia o niezaleganiu z płatnościami w ZUS i US, może całkowicie zablokować kredytowanie firmie i zamknąć drogę do rozpoczęcia działalności lub dalszego rozwoju firmy.

Wiele banków w pierwszej fazie składania wniosku o kredyt dla firm nie wymaga zaświadczeń z US czy ZUS. Jednak w każdej chwili procesu składania dokumentów i rozpatrywania wniosku, bank może zażądać od przedsiębiorcy przedstawienia takiego zaświadczenia. Często odbywa się to w ostatniej fazie składania wniosku. Nie czekaj na ten moment, zaoszczędź swój czas i pieniądze. Doświadczeni doradcy BussinesFinance pomogą Twojej firmie uzyskać pożyczkę bez ZUS i US oraz bez sprawdzania zdolności kredytowej w BIK.

Jak otrzymać kredyt dla firm bez ZUS i US?

Wiemy, jakie problemy finansowe mogą napotkać przedsiębiorcy, dlatego w BussinesFinance otrzymasz pożyczkę bez zaświadczeń ZUS i US od 10 000 zł do 100 000 zł, bez zbędnych skomplikowanych formalności i sprawdzania zdolności kredytowej. Dzięki kredytowi firmowemu bez ZUS i US pozbędziesz się zaległości w urzędach oraz otrzymasz dodatkowe finansowanie na rozwój Twojej firmy. Okres kredytu dla firm bez zaświadczeń ZUS i US może wynosić nawet do 8 lat.

Skontaktuj się z doświadczonymi doradcami BussinesFinance, dzięki którym otrzymasz kredyt na spłatę ZUS bez BIK.

Decyzję o udzieleniu kredytu uzyskasz zaraz po złożeniu wniosku.
Niezależnie jak duże masz zobowiązanie w urzędach, pożyczkę bez ZUS i US w BussinesFinance możesz rozłożyć nawet na 8 lat.

Wiemy, jakie problemy finansowe mogą napotkać przedsiębiorcy, dlatego w BussinesFinance kredyt dla firm bez zaświadczeń ZUS i US otrzymasz bez sprawdzania zdolności kredytowej w BIK i innych instytucjach.

Potrzebujesz finansowania?

Potrzebujesz finansowania?

Wypełnij formularz – Oddzwonimy!