BusinessFinance Zaufaj profesjonalistom

Finansowanie firmy jest jednym z pierwszych – i najważniejszych – wyborów finansowych, których dokonuje większość właścicieli firm. To, w jaki sposób zdecydujesz się sfinansować swoją firmę, może wpłynąć na jej strukturę, sposób prowadzenia oraz sukces.

Wiemy, że każda firma ma inne potrzeby i żadne rozwiązanie finansowe nie jest uniwersalne. Dlatego nasz zespół doświadczonych doradców indywidualnie dobiera najlepsze „rozwiązania kredytowe” oraz pomaga w pozyskaniu najkorzystniejszych i niskooprocentowanych „kredytów dla firm”, które pomogą rozpocząć lub rozwinąć biznes.

BusinessFinance Zaufaj profesjonalistom

Bankier to ktoś, kto pożycza Ci parasol, kiedy świeci słońce, ale chce go z powrotem w chwili, gdy zaczyna padać
~ Mark Twain

Twoja wizja biznesowa wpłynie na przyszłość finansową firmy, my zadbamy o to, aby tę wizję przekształcić w realne cele i skuteczne działania.

UMÓW SPOTKANIE
Profesjonalne i skuteczne rozwiązania kredytowe dla firm

Profesjonalne i skuteczne rozwiązania kredytowe dla firm

BusinessFinace specjalizuje się w „różnorodnych rozwiązaniach finansowania dla firm” – od środków na strat, niezależnie od tego w jakiej sytuacji się znajdujesz, po nowe inwestycje dla istniejących biznesów oraz ich refinansowanie.

Skutecznie działamy i znajdujemy kompleksowe rozwiązania kredytowe dla firm, dzięki szerokiej wiedzy naszych doświadczonych doradców.

Doskonała znajomości polskiego rynku finansowego w obszarach biznesu i inwestycji, pomaga rozwinąć skrzydła wielu firmom.

Zaufaj profesjonalistom z BusinessFinance i rozwiń skrzydła Twojej firmy.

Dzięki perfekcyjnej znajomości procedur bankowych oraz bezpośredniemu kontaktowi z osobami decyzyjnymi w bankach oraz instytucjach finansowych możemy zaoferować kompleksową obsługę Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Firmę tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem bankowym, które pracowały wcześniej na wysokich stanowiskach kierowniczych w największych bankach oraz instytucjach finansowych w Polsce.

Działamy na terenie całej Polski, Szanujemy Twój czas, jesteśmy mobilni oraz estetyczni.

Dlaczego warto nam zaufać?

Doradcy kredytowi BusinessFinance to zespół z wieloletnią praktyką w zakresie znajdowania najlepszych i najkorzystniejszych rozwiązań kredytowych. Skuteczność, profesjonalizm i przejrzyste zasady są dla nas priorytetem.

Potrzebujesz finansowania?

Potrzebujesz finansowania?

Wypełnij formularz – Oddzwonimy!