Project Description

Kredyt dla firm – kluczem do sukcesu

Kredyt dla firm umożliwia przedsiębiorcom zdobycie przewagi konkurencyjnej niezbędnej do odniesienia sukcesu na rynku biznesowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz środków na zwiększenie kapitału obrotowego, zakup sprzętu, czy też chcesz wprowadzić w życie nowe plany biznesowe, masz do wyboru wiele rozwiązań kredytowych.

Każdy kredyt dla firm zaciągnięty za pośrednictwem BusinessFinance jest indywidualnie dobierany do specyficznych potrzeb nowej firmy lub istniejących firm, które chcą rozwinąć skrzydła.

UMÓW SPOTKANIE
Kredyt dla firm kluczem do sukcesu

Dzięki doradcom kredytowym BusinessFinace możesz otrzymać kredyt dla firmy do 500 000 zł nawet jeśli Twoja firma odnotowała stratę lub ma zbyt niski dochód, który nie pozwala na zaciągnięcie nowego kredytu.

Dla kogo kredyt dla firm

Dla kogo kredyt dla firm?

Kredyty dla firm z BussinesFinance są wolne od zabezpieczenia, co oznacza, że nie będziesz musiał narażać swoich aktywów osobistych lub biznesowych, aby uzyskać kredytowanie. W przypadku kredytów bez zabezpieczenia finansowanie jest znacznie szybsze i wymaga jedynie minimalnej dokumentacji.

Kredyt dla firmy może pomóc właścicielom przedsiębiorstw osiągnąć nowe szczyty dzięki zwiększonej konkurencyjności i rentowności. Wykorzystaj fundusze do inwestowania w infrastrukturę, rozszerzania działalności, modernizacji do najnowszych maszyn i urządzeń, utrzymywania zapasów lub zwiększania kapitału obrotowego.

Kredyt dla firm na wyciągnięcie ręki

Doradcy BusinessFinance pomogą Twojej firmie otrzymać gotowe rozwiązania kredytowe przy minimum formalności i wymagań. W większości przypadków nie badamy zdolności kredytowej ani przedstawiania zaświadczeń. 90% naszych klientów otrzymało kredyt dla firm na oświadczenie.

Naszą misją jest wsparcie firm w osiąganiu ich celów finansowych i pozyskiwania funduszy dzięki znajdowaniu kompleksowych rozwiązań kredytowych.

Sprawdź również nasze rozwiązania kredytowe dla działających przedsiębiorstw, jakim jest kredyt obrotowy dla firm i zrób z nami pierwszy krok we właściwym kierunku.

Jeśli Twoja firma działa na rynku od 6 miesięcy nie badamy zdolności kredytowej ani przedstawiania zaświadczeń o niezaleganiu w ZUS i US.

Długi okres kredytowania nie obciąża budżetu Twojej firmy i pozwala na swobodę działania.

Jeśli Twoja firma działa na rynku od 6 miesięcy nie badamy zdolności kredytowej ani przedstawiania zaświadczeń.

Potrzebujesz finansowania?

Potrzebujesz finansowania?

Wypełnij formularz – Oddzwonimy!