Jak uzyskać kredyt bez zaświadczeń z ZUSu oraz Urzędu Skarbowego?

Strona główna>Blog>Jak uzyskać kredyt bez zaświadczeń z ZUSu oraz Urzędu Skarbowego?

Kredyt na firmę, bez zaświadczeń z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Urzędu Skarbowego to oferta dla tych, którzy mają niezałatwione sprawy w wymienionych urzędach lub nie mają czasu na to by czekać aż uzyskają zaświadczenie o braku zobowiązań.

Jak uzyskać kredyt bez zaświadczeń z ZUSu oraz Urzędu Skarbowego?

Spis treści

Banki wymagają zaświadczenia z ZUSu oraz Urzędu Skarbowego

Większość kredytodawców (banków) wymaga zaświadczenia o niezaleganiu z płatnościami w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych oraz w Urzędzie Skarbowym. Czasami jest tak, że na początku tego rodzaju dokumenty nie są wymagane, ale potem podczas rozpatrywania wniosku bank może poprosić o zaświadczenie z urzędu. Nieuregulowane sprawy z urzędami często sprawiają, że decyzja banku jest negatywna. W efekcie wielu przedsiębiorców ma zablokowaną drogę do środków i tym samym do rozwoju swojej działalności.

Trzeba pamiętać, że nawet najmniejsze zaległości mogą zaważyć o decyzji banku. Czasami są to zaległości w Urzędzie Skarbowym o których podatnik może nawet nie wiedzieć. Poza tym, uregulowanie zaległości wymaga czasu (chociażby z tego względu, że urząd musi ponownie wydać zaświadczenie) co bywa problematyczne dla przedsiębiorców, którzy potrzebują szybkiego dostępu do gotówki. Dlatego oferta znana pod nazwą „kredyt dla firm bez ZUS i US” to rozwiązanie nie tylko dla tych przedsiębiorców, którzy zmagają się z poważnym zadłużeniem, ale także dla tych którym po prostu zależy na czasie.

Jak uzyskać kredyt dla firm, bez zaświadczeń z urzędów?

Rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty kredytodawców, którzy nie wymagają zaświadczeń. Przykładem jest firma BusinessFinance, która indywidualnie dobiera dopasowane „rozwiązania kredytowe”, dzięki którym przedsiębiorcy są w stanie pozyskać finansowanie nawet w przypadku wysokich zobowiązań wobec instytucji państwowych. BusinessFinance to zespół doradców kredytowych z wieloletnią praktyką w zakresie wyszukiwania korzystnych rozwiązań kredytowych. Specjalnością firmy są tak zwane trudne kredyty dla firm, czyli oferty dla przedsiębiorców ze złą historią kredytową. Wbrew stereotypom firmy, które utraciły płynność finansową, nie mają dochodów i wpadły w pętle zadłużeń są w stanie uzyskać finansowanie. BusinessFinance kieruje się dewizą, że nie boi się wyzwań i chętnie pomaga przedsiębiorcom w trudnych sytuacjach finansowych.

Przeczytaj również:

Kredyt dla firm bez zdolności kredytowej – czy to możliwe?

Kredyt dla firm bez BIK ZUS i US może być przeznaczony na dowolny cel (może to być kredyt obrotowy, konsolidacyjny lub konsumpcyjny). Takie wsparcie finansowe bez zaświadczeń (brak zbędnych formalności i sprawdzania zdolności kredytowej) z reguły mieści się w kwotach od 10 000zł do 100 000zł, chociaż w niektórych przypadkach doświadczeni doradcy są w stanie pozyskać finansowanie sięgające kilkuset tysięcy złotych.

Podsumowując, kredyt lub pożyczka bez zbędnych formalności to bardzo wygodne rozwiązanie, które może być korzystne dla wielu przedsiębiorców. Mimo wszystko, już po otrzymaniu szybkiego finansowania warto pomyśleć jak załatwić wszystkie niezałatwione sprawy wobec urzędów tak żeby wyjść na prostą w przyszłości.

2022-08-05T12:16:36+02:006 czerwca, 2022|