Jak uzyskać kredyt dla zadłużonej firmy?

Strona główna>Blog>Jak uzyskać kredyt dla zadłużonej firmy?

Zadłużenie przedsiębiorstwa to sytuacja, które może się zdarzyć w każdej firmie. Czasami wynika z zaległości wobec kontrahentów a czasami zobowiązania dotyczą banku lub urzędów (np. ZUSu lub Urzędu Skarbowego). W szczególności to właśnie zaległości wobec ZUS i US wpływają na brak zdolności kredytowej. Warto jednak wiedzieć, że na rynku jest kilka możliwości, dzięki którym nawet w przypadku wysokich zobowiązań można uzyskać kredyt lub pożyczkę.

Jak uzyskać kredyt dla zadłużonej firmy?

Spis treści

Jak uzyskać kredyt dla zadłużonej firmy?

Pozyskanie finansowania dla zadłużonego przedsiębiorstwa wbrew pozorom jest dosyć prostym zadaniem. Nie trzeba nawet wychodzić z domu i odwiedzać placówki bankowej. Wystarczy skontaktować się z doradcami BusinessFinance (telefonicznie lub za pomocą e-maila). Całość odbywa się online i co więcej – na decyzję kredytową nie czeka się dłużej niż jeden dzień. Po szybko przyznanej pozytywnej decyzji kredytowej przelew trafia na konto bankowe.

Przeczytaj również:

Jak znaleźć trudny kredyt dla firm i nie dać się oszukać?

Czym charakteryzują się kredyty i pożyczki dla zadłużonych firm?

Zadłużenie bardzo często jest przez banki postrzegane jako wystarczający powód do wydania decyzji odmownej o przyznaniu kredytu. Negatywna decyzja zdarza się zarówno w przypadku dużego zadłużenia jak i w przypadku drobnych kwot o których przedsiębiorca może nawet nie wiedzieć. Czasami uregulowanie zaległości jest jedynie formalnością, ale niestety zajmuje to sporo czasu (np. z tego względu, że US lub ZUS musi ponownie wydać oświadczenie). Dlatego tak zwane kredyty dla zadłużonych firm to oferta, dzięki której przedsiębiorstwo może się rozwijać bez potrzeby przechodzenia przez urzędowe formalności.

Jak uzyskać kredyt dla zadłużonych firm? Należy zgłosić się o pomoc do doświadczonych doradców kredytowych. Nie trzeba przedstawiać swojej historii kredytowej, nie trzeba prześwietlać danych w BIK i nie trzeba przesyłać zaświadczeń z ZUS i US. Wystarczy opowiedzieć doradcy jakiej wysokości ma być pożyczka.

Przeczytaj również:

Kredyt dla firm bez zdolności kredytowej – czy to możliwe?

Doradcy BusinessFinance, pomagają zadłużonym przedsiębiorcom w uzyskaniu pożyczki bez potrzeby przejścia przez skomplikowane formalności. W efekcie możliwe jest pozyskanie gotówki na dowolny cel nawet w ciągu kilku godzin od rozmowy z doradcą.

Z reguły kredyt dla firm zadłużonych opiewa na kwoty od 10 000 do 100 000zł. Aczkolwiek doświadczony doradca może pomóc w ubieganiu się o wyższe kwoty – nawet do kilkuset tysięcy złotych. Co więcej kredyty tego typu mogą być rozłożone na długi okres dzięki czemu firma zaciągająca wysokie zobowiązanie niekoniecznie musi być obciążona wysoką ratą. Tego typu kredyty i pożyczki są dostępne dla każdej działalności gospodarczej (między innymi dla spółek jawnych, spółek cywilnych oraz dla firm rozliczających się na ryczałcie).

Podsumowując, zalety wynikające ze skorzystania z oferty BusinessFinance to między innymi:

  • Możliwość uzyskania finansowania w przypadku zadłużenia (niezależnie od tego czy przedsiębiorstwo zmaga się z poważnym zadłużeniem czy chodzi jedynie o drobne zaległości).
  • Uproszczona procedura ubiegania się o finansowanie (brak skomplikowanych formalności – w szczególności brak potrzeby uzyskania zaświadczenia z US i ZUS oraz brak konieczności prześwietlania historii kredytowej w BIK).
  • Szybka decyzja kredytowa (możliwe jest uzyskanie przelewu już po kilku godzinach od zgłoszenia się do doradcy kredytowego).
  • Możliwość ubiegania się o środki finansowe sięgające nawet do 800 000 złotych.
  • Miła i merytoryczna obsługa klienta.
2022-08-08T14:59:02+02:006 czerwca, 2022|